K hystérii poslanca Fica okolo tzv. škandálu Michala Trubana z PS/Spolu

Drogy na Slovensku a Progresívci

Po hystérii a antikampani namierenej proti Michalovi Trubanovi z PS/Spolu, ktorú proti nemu rozpútal poslanec Fico, musíme len súhlasiť s Petrom Križanom a jeho príspevkom na FB – STOP KORUPCII!, ktorého pripomienka kauzy exministra Počiatka z roku 2016 nás viedla aj k nasledujúcemu príspevku. Nemožno zabúdať na fakty o vyšetrovaní exministra Počiatka a jeho vytratení sa z politiky. Žiadny úspešný manažér, ako nám to bolo prezentované Smerom.

Rozoberme si však jednotlivé príklady spojené s drogami v slovenskej politike pekne poporiadku.

O tom, že Smer bol prepojený aj na Vadalu, ktorý sedí v talianskej base za pašovanie kokaínu a Ficova tzv. „štátna tajomníčka“ bola jasnou spojkou na taliansku drogovú mafiu, niet dnes pochýb. U Kotlebovho tzv. europoslanca – bývalého sudcu Radačovského našli policajti v roku 1999 v aute 18 skladačiek so 16,8g kokaínu. Nie, my nie sme z Progresívneho Slovenska/Spolu, my sme Piráti! Ale to, čo sa tu teraz rozpútalo proti Michalovi Trubanovi za to, že priznal, že si občas zapálil jointa, tak to je v porovnaní s týmito profi politikmi fakt sranda. Nakoniec, kto si už v tejto krajine nezapálil jointa. Preto Piráti chcú, aby si každý mohol pre osobnú spotrebu doma vypestovať aspoň 4 rastliny, mal právo na presne predpísané množstvo, ktoré môže mať pri sebe (v prípade porušenia, riešiť to ako priestupok, nie ako trestný čin) a aby veľkopestovatelia podliehali štátnej licencii a zdaneniu, tak ako je tomu v prípade tabaku, či alkoholu. Prečo by sme mali nechať zarábať na marihuane drogovú mafiu napojenú na politikov, ktorá umelo zvyšuje jej cenu, aby na nej mohla zarábať. O jej minimálnej škodlivosti v porovnaní s národnou drogou – alkoholom a jej nenahraditeľnou úlohou v prípade zmierňovania utrpenia u ťažko chorých nevyliečiteľných ľudí ani nehovoriac. Ale vráťme sa späť k celej kauze.

Takže si to zrekapitulujme milí slovenskí občania:

1. Vadala – minimálne podporovateľ Smeru (najskôr aj finančný sponzor), expriateľ tzv. štátnej tajomníčky vždy pripravenej byť vo všetkom nápomocná poslancovi Ficovi = drogový díler napojený najskôr na taliansku mafiu Ndranghetu, ktorá ovláda taliansky trh s kokaínom. Krátky úryvok z jeho vyjadrenia pred súdom v Benátkach: „V Bratislave mám päť hektárov, na ktorých je najväčší colný sklad na Slovensku …vnútri je finančná správa… príde kontajner a šéf tam vnútri, ktorého som tam dal ja, rozumieš ….musí iba potiahnuť plomby a ide preč,“ vyhlásil Vadala, ktorý zároveň o šéfovi colníkov v bratislavskom colnom sklade uviedol, že mu je „k dispozícii“. Viac k tomu tu.

2. Diplomaticky ututlaná aféra rozpútaná rakúskymi novinármi z Die Kronen Zeitung, podľa ktorej mal byť exminister Počiatek zadržaný vo Viedni s 2,5kg kokaínu. Pravda je, že oficiálne obvinený nikdy nebol a vyšetrovanie rakúskej polície zmizlo do stratena, ale pravda aj je, že Počiatek sa vytratil po tejto kauze z politiky a najmä zo Slovenska ako gáfor.

3. Chlapci, čo sa okrem svojej pravice pri hajlovaní, oháňajú aj svojím národovectvom a tým, ako sú proti drogám, si kľudne nechajú za seba kandidovať a zvoliť za europoslanca človeka, u ktorého polícia našla v roku 1999 v aute 16,3g kokainu v 18 skladačkách. Viac tu.

Nuž čo dodať na záver, Truban zloduch si zapálil jointa a ešte to povie verejne! O pane Bože, to je zloduch! Je pravda, špáradlá mu z vrecka počas tlačovky s novinármi nevypadli. Zdá sa teda, že slovenská smotánka frčí a zarába na kokaíne a ten chudák, čo nemá na kokaín – Truban so svojim jointom, ten nech ide rovno do basy!

Kontaktujte nás