Keď zlodej kričí, chyťte zlodeja!

Názor

Je nemožné, aby niekto prekonal slovenský suterén politiky. Ten predstavuje ex-premiér Fico, ktorý umožnil organizovanému zločinu, aby uniesol našu krajinu v prospech jeho ľudí.

O nemožné sa aktuálne pokúša premiér Matovič. Osud našich detí a ich vzdelanie mu je ukradnuté. Na jednom z najdôležitejších rozhodnutí jeho vlády o otvorení časti škôl sa nechce zúčastniť.

Prečo?

To by aj nás zaujímalo.

Keď má premiér v paži svojich občanov, budiž. Ale ako mu ublížili naše deti?

Postoj súčasného premiéra voči vzdelaniu našich detí, výrazne konkuruje postojom ex-premiéra Fica. Lenže Fico nás okradol o peniaze, a Matovič kradne deťom ich budúcnosť. Toto je nový suterén slovenskej politiky. Áno aj budúcnosť sa dá ukradnúť!

Hanba pán premiér, do Tichomoria by ste mali ísť práve Vy. A mali by ste tam šúchať nie nožičkami, ale hlavou o piesok. A to preto, aby sa hodne zaborila, a my sme Vás ďalej nevideli.

Foto: www.sme.sk

Pirátska strana – Slovensko je registrovanou politickou stranou na Slovensku. Sme členom medzinárodných pirátskych zoskupení a máme zastúpenie aj na pôde Európskeho parlamentu. Byť pirátom nie je byť proti systému. My sme konštruktívni. Krajina patrí ľuďom, ľuďom patrí sloboda! V budúcich parlamentných voľbách sa dostaneme do Národnej rady SR. Už u našich bratov v ČR sme zastavili premiéra, ktorý je tak trochu blázon. Sme tu pre ľudí, otvárame škôlky, ihriská a to, čo v Tvojom meste chýba. Viac na [email protected] alebo [email protected]

Matovič kradne našim deťom budúcnosť