Vyjadrujeme podporu úspešným ženám

Vyjadrujeme podporu úspešným ženám v politike a ostatných oblastiach.

Ženy patria do verejného priestoru

Ženy patria do verejného priestoru! Prinášajú doň rovnováhu, nový pohľad na problémy, ktoré treba riešiť. Ďalej ľudskosť a pochopenia pre potreby, ktoré ich mužské náprotivky niekedy prehliadajú. Nie je to kritika mužov, lebo len spojením viacerých pohľadov a názorov na spoločné problémy. Tie môžu priniesť lepšie výsledky a dať vzniknúť lepšej harmónii či už v politike, zamestnaní, alebo rodine.

Nešťastné verejné vyjadrenia expremiéra

Podporu úspešným ženám v politike vyjadrujeme v tomto čase.  Najmä preto, že podpredseda vlády SR a minister financií opakovane atakuje úspešné ženy, nielen, v politike. Máme obavu, že ako politikovi mu úspešné ženy prekážajú. Nie je vylúčene ani to, že právo na úspech žien „neuznáva“. Je to o to smutnejšie, že jeho hnutie sa prikláňa ku kresťanským hodnotám, ktoré nič podobné nehlásajú.

Vyjadrujeme podporu úspešným ženám

Považujeme za neprimerané, aby vrcholový politik a reprezentant štátu. Okrem všetkých svojich ostatných nedostatkov, ktoré má. Aby sa vyjadroval adresu úspešných žien v politike a verejnom živote dehonestujúcim spôsobom. Aký v poslednej dobe prezentuje.

Klame. Čo tvrdí je irelevantné.

Pani prezidentka sa k téme požiadavky ruskej strany na vrátenie vakcíny SPUTNIK V verejne vyjadrila. Po naštudovaní zmluvy a listu s požiadavkou na vrátenie vakcíny od ruského distribútora je zrejmé, že Igor Matovič nehovoril pravdu. Na vine nie je činnosť ŠÚKL a SAV.

Na záver odporúčame vypočuť si vecné zhodnotenie celej vzniknutej situácie zo strany riaditeľky a generálnej tajomníčky Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv PharmDr. Zuzany Baťovej PhD. v podkaste Ráno nahlas na aktuality.sk: LINK na podkast >>

Citujeme pani riaditeľku Baťovú. Tá sa na adresu vyjadrení ministra financií SR pána Matoviča vyjadrila vecne. „To, čo tu tvrdí, je úplne irelevantné.“ Mali by sme si z tohto vyjadrenia pani riaditeľky ŠÚKL brať ponaučenie.

Vyhlásenie PIRÁTOV na túto tému

VYHLÁSENIE PIRÁTOV na túto tému – kompletné znenie >>

Kontaktujte nás