ĽUDIA
PREDSEDNÍCTVO
Zuzka WEB

Ing. Zuzana Šubová

predsedníčka

Ekonómka, protikorupčná bojovníčka, predsedníčka slovenských pirátov | 54 rokov | Bratislava – Devín. Vyštudovala fakultu vnútorného obchodu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Má za sebou úspešnú kariéru v privátnom finančnom sektore. Pôsobila v predstavenstve významnej francúzskej finančnej inštitúcii BNP Paribas Cardif a rovnako má bohaté skúsenosti aj zo štátnej správy, kde pôsobila na rôznych ministerstvách na všetkých úrovniach riadenia. Pôsobila vo funkcii podpredsedníčky Správy štátnych hmotných rezerv ako aj na pozícii riaditeľky protikorupčnej sekcie na PPA. Razí nulovú toleranciu voči korupcii a je oznamovateľkou závažnej ekonomickej trestnej činnosti vysokých štátnych úradníkov. Ovláda niekoľko cudzích jazykov a disponuje bezpečnostnou previerkou NBÚ.

Obrázok WhatsApp 2023-06-01 o 18.38.31

Mgr. Michal Pírek, PhD.

1. podpredseda

Historik | 44 rokov | Hamuliakovo. Je absolventom Filozofickej fakulty UKF v Nitre, kde študoval na katedre politológie a histórie. Doktorandské štúdium absolvoval v Slovenskej akadémii vied, Historickom ústave SAV na oddelení najstarších dejín. Od roku 2002 až do súčasnosti pôsobí v Slovenskom národnom múzeu ako kurátor zbierok historických militárií na Bratislavskom hrade. Je autorom a spoluautorom viacerých odborných prác a monografií, ako aj ich prekladov. Je tím lídrom pre oblasť kultúry.

121A2599-70

Ing. Dajana Maxian Rosová

2. podpredsedníčka

Ekonómka | 41 rokov | Stupava. Vyštudovala fakultu manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Má dlhoročné skúsenosti z pôsobenia v štátnej správe, kde pôsobila 14 rokov. Pôsobila taktiež na Pôdohospodárskej platobnej agentúre na protikorupčnej sekcii v spoločnom tíme s našou predsedníčkou Zuzanou Šubovou.

ico-pirati

Tomáš Bodo

3. podpredseda
Foto Drdák

Pavol Drdák

4. podpredseda
Foto Roland nove

Ing. Roland Teöke​

5. podpredseda​

Úspešný podnikateľ v gastrosektore.

121A2399-40

Rudolf Molnár

6. podpredseda

Diagnostik IT | 45 rokov | Šenkvice. Vyštudoval strednú priemyselnú školu dopravnú v Trnave. Pôsobí ako operátor informačných systémov v Slovenskom hydrometeorologickom ústave Bratislava, na odbore informačných technológií. V tíme Pirátov je členom pracovnej skupiny pre oblasť kultúry, nakoľko je zároveň aj vyštudovaným zlatníkom. Od roku 2014 je členom Cechu Zlatníkov a Klenotníkov Slovenska ako jeden z trojice Cechovej rady.

Eva Uričová

Eva Uričová

7. podpredsedníčka​